O nas


Najlepsza szkoła jazdy w Lublinie


Ośrodek Szkolenia Kierowców LEVEL Lublin powstał z myślą o Tobie!

Jeżeli tu jesteś to znaczy że szukasz najlepszej szkoły nauki jazdy w Lublinie i okolicy!

Nasza główna siedziba mieści się przy ul. 1 Maja 13A-mieści się tu główne biuro oraz sala wykładowa. Doskonała lokalizacja pozwoli Ci dojechać bez przesiadki praktycznie z każdego miejsca w mieście. Dworzec główny PKS i PKP znajduje się 600m od naszego ośrodka- 8 minut spacerem 🙂 

Świetna lokalizacja i bliskość WORD Lublin pozwala nam na realizowanie w pełni programu szkolenia i przygotowania Was do samodzielnej i bezpiecznej jazdy a tym samym do zdania egzaminu na prawo jazdy.

Nasze drugie biuro znajduje się przy ul. Bursztynowej 18( os. Widok, obok kościoła)- z tej lokalizacji można rozpoczynać jazdy.

Szkoła jazdy LEVEL Lublin to miejsce, gdzie nie tylko przygotujemy Cię do egzaminu, ale przede wszystkim nauczymy Cię bezpiecznie jeździć – dla siebie i dla innych. Nauczymy Cie jak sprawnie poruszać się po drogach, a za kierownicą będziesz czuć się komfortowo i pewnie. Jazda samochodem będzie dla Ciebie przyjemnością nawet w trudnych warunkach. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze pod okiem doświadczonych i cierpliwych instruktorów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby szkolonej!